Svatovítské varhany

Kamarádi, dostal jsem takový nápad. V katedrále sv. Víta od její dostavby chybí varhany. Rozhodli se pro jejich dostavbu a shání koruny všude, kde se dá. Jednou z cest je veřejná sbírka. Já bych tento projekt rád podpořil. Samozřejmě můžeme každý přispět samostatně částkou podle našich možností na sbírkové konto. A nebo si můžeme adoptovat společně nějakou píšťalu. K adoptování píšťaly je potřeba vyšší částka (2.000 – 300.000 Kč podle velikosti píšťaly) a tak mě napadlo, jestli se nechcete někdo přidat. Společně bychom pak mohli adoptovat píšťalu a zapsali bychom se do seznamu dárců na věky věků. Co vy na to? Dokážeme se složit alespoň na jednu malou píšťalu?

Kdybyste věděli o někom, kdo by nám pomohl s výběrem konkrétní píšťaly, tak sem s ním.

V klubovně jsem umístil kasičku, abyste mě nemuseli nahánět. Kdo bude chtít, může přispět jakoukoliv částkou avšak nejpozději do 31. 10. 2018. Potom kasičku s Kobrami otevřeme, spočítáme koruny a vybereme si píšťalu. Podle pravidel sbírky odešleme částku na podporu varhan.

Více o projektu Svatovítské varhany na jejich webu.