Tábor Maxičky 2019

vlčata / skauti / roveři / činovníci

Jak to vypadá právě teď v tábořišti? Mrkejte na fotky, které jsme pořídili 9. 3. 2019.

Letos se vypravíme na stálý tábor opět ke Královu Mlýnu nedaleko Maxiček. Hlavním tématem našeho pobytu v přírodě bude táboření. Jako, že se nebudeme převlékat za drakobijce a honit po lese sedmihlavé nestvůry? Ne, nebudeme. Naučíme se postarat se o sebe, pohybovat se  v přírodě a naučit se něco o ní. Dáme si trošku do tělíčka, nebudeme přeci za slaboučké bábovky. Bez wifi, bez ledničky, bez elektřiny… ale s vůní lesa, hvězdami nad hlavou a partou kamarádů.

Sraz 27. července 2019

Sejdeme se v sobotu ráno postupně naložíme materiál ve všech destinacích a vyvezeme jej do tábora. Tady prosím rodiče, naše kamarády, přijďte nám pomoc s první stavbou nejdůležitějších věcí.

Účastníci mladší 12 let přijedou na tábor až v neděli 28. července dopoledne. První den by se nám vlčata a žabky pletli pod nohy a neradi bychom nějaký úraz. Nebojte se o stavbu svého příbytku nepřijdete.

Další podrobnosti připravujeme.

Návrat: 10. srpna 2019

Cena tábora je 3.300,– Kč.
Zálohu ve výši 1.800,– Kč, prosím, uhraďte do 31. 5. 2019. Zbytek 1.500,– Kč doplaťte do 30. 6. 2019. Samozřejmě můžete zaplatit celou částku najednou do 31. 5. 2019. Zaplatit můžete:

• hotově na schůzkách – peníze převezme kormidelník posádky, který vydá potvrzení o platbě,
  • převodem na náš střediskový účet 230 041 0334 / 2010 vedený u Fio banky. Do textu vepište tábor 3OVS jméno a příjmení účastníka, specifický symbol 4210103. Platby převodem provádějte nejpozději do 30. června 2019.
  • přes fakturu – fakturu (např. pro zaměstnavatele) vám po dohodě vystavíme.

S sebou:

Vezměte si věci podle doporučeného seznamu věcí.

Na tábor je nutné se přihlásit odevzdáním přihlášky člena oddílu do 30. 4. 2019. Přihlášky jsou kromě webu dostupné i v klubovně.

Od 1. května uvolňujeme zbylou kapacitu i pro nečleny oddílu. Zde bude platit pravidlo „kdo se dřív přihlásí, jede“. Přihlašujte se nejpozději do 31. 5. 2019

Pro nečleny organizace Junák – český skaut, z. s. je nutné vyplnit přihlášku nečlena organizace. Ta je o něco delší, protože obsahuje souhlasy se zpracováním osobních údajů, pořizováním fotografií atd.

Přihlášení:
REJNOCI – Nejdeto, Zip,
KOSATKY – Bára (1/2), Fany, Zu, Janča, Kačka
MEČOUNI – Šimon, Tlapka, Vašík
KOBRY – Nemo, Zajda, Monča, Tik s Ájou
nečleni oddílu – Ema, Adéla, Lucka, Renča (zbývají 2 místa)