Oddílovka

Náš oddíl se pomalu rozrůstá, protože se všichni pořádně neznáme, rozhodli jsme se jednou za čas udělat oddílovou schůzku, kde se všichni potkáme. Řekneme si něco o budoucích akcích, jaké nás čekají úkoly a akce. Zahrajeme společně několik her a naučíme se něco nového.

Rodiče, pokud budete mít nějaké dotazy, potřebujete poradit, nevíte jak sehnat nějaké skautské vybavení nebo chcete vědět něco o činnosti oddílu, jste vítáni. Přijďte na 9 hodinu. Seznámíme vás s připravovanými akcemi, odpovíme na vaše otázky. Ostatní se pokusíme zařídit v co nejbližším termínu.

3. 2. 2018 v 9:00 hod., klubovna Písecká, Děčín IX – Bynov

oddílové tričko a šátek,
dobrou náladu

Konec ve 12:00 hod.

Informace pro auta: Všichni se do Písecké ulice nevejdeme. Pokud se nějakou chvíli zdržíte, zanechte auto na nejbližším parkovišti. Ke klubovně dojdete za pár minut.

Akci vede Jan Janouch – Tik, tel. 723 924 438, email: trojka.usvitdecin@skaut.cz

Oddílová rada

/ / roveři / činovníci

Po skončení oddílové schůzky se ještě sejde oddílová rada starších a probere další záležitosti ohledně chodu oddílu, příprav akcí a tábora.