BSB regata, Brandýs nad Labem

vlčata / skauti / roveři / činovníci

Sraz 25. 5. 2018 v 18:00 hod. na zastávce vlaku Děčín – Staré Město (kousek za konečnou autobusu č. 2)

Další závod se koná v Brandýse nad Labem pod názvem BSB regata. Závod začíná v sobotu ráno. My vyrazíme už v pátek odpoledne, abychom v sobotu nemuseli vstávat moc brzy.

Trať je dlouhá 1000 m na hladké vodě s několika obrátkami (pro srovnání závod v Praze má 6,5 km). Pokud vyzbyde čas, mají skauti domluvenou prohlídku místního zámku.

Návrat 26. 5. 2018 v cca 17:55 hod. (změnu ohlásíme) na zastávce vlaku Děčín – Staré Město

• oddílové tričko a šátek jako oblečení na cestu a nástup (na nástup je vhodný i kroj)
  • oblečení do závodu dle počasí (pruhované tričko ideální) a boty do vody (kecky), ručník na osušení,
  • spacák, karimatka, oblečení na spaní, hygienické potřeby, stan (domluvíme společně)
  • svačinu na pátek do vlaku, snídani, oběd svačinu na sobotu (vrátíme se navečer)
    ešus na vaření, hrnek, vařič (kdo má, vezme), dostatek pití (bude k dispozici voda).
  • 350,- korun na vlak, autobus, startovné, návštěvu zámku
  • skautskou průkazku (kvůli prokázání věku např. ve vlaku)

Některé z těžších věcí můžeme poslat autem, ale ne že si přibalíte almaru. Takovou věc je však třeba předem doručit alespoň do klubovny. Nevylučuje se však, že auto přijede později než budete věc potřebovat.

Na akci je přihlášena posádka v tomto složení:
Mečouni: Nejdeto, Zip, Tlapka, Šimon, K: Tik

Zvadlo ke stažení