Oddílový slib

vlčata / skauti / roveři / činovníci

Sraz: 30. 6. 2018 v 9:30 hod. na zastávce autobusu 210 u hlavního nádraží

Protože se letos vydáváme na putovní tábor a nebudeme mít na táboře možnost uspořádat slibový oheň, rozhodli jsme se poslední víkend skautského roku využít k této významné události.

V sobotu dopoledne vyrazíme autobusem na Maxičky. Odsud budeme pokračovat pěšky do tábořiště u Králova Mlýna. V průběhu soboty připravíme večerní oheň, který v podvečerních hodinách zažehneme.

Program slibového ohně:

• Udělování služebních let
  • Pálení přezdívek
  • Slib vlčat
  • Udělování odborek

V neděli po snídani pobalíme svoje věci a vyrazíme zpátky na autobus domů.

Návrat 1. 7. 2018 v cca 12:10 hod. (případnou změnu ohlásíme) u hlavního nádraží před kašnou

• Skautský kroj k ohni (tj. košile v té největší možné parádě, vhodné jednobarevné a nejlépe modré kalhoty / kraťasy – džíny jsou OK). Kdo ještě neskládal slib (a také nebude skládat) a nemá kroj, vezme si oddílové tričko.
    Slibující si musí mít kroj!
    Jedná se slavnostní chvíli, tak jí prosím věnujme patřičnou pozornost.
  • Oblečení pro použití přes den
  • spacák, karimatka, oblečení na spaní (spát budeme v chajdě), hygienické potřeby
  • Jídlo a pití (budeme mít k dispozici vodu, oheň na vaření)
  • 50,- korun na autobus (částečně lze použít kartu MHD), můžete si přibalit pár korun na limču ve Dřeváku