Podzimky 2018 – Praha

Sraz: 27. 10. 2018 v 14:50 hod. na vlakovém nádraží Děčín hl. n.

V pondělí 28. října 1918 v deset hodin dopoledne vyšla zpráva, že Rakousko – Uhersko uznává oprávněné nároky Čechoslováků na samostatný stát. Tato zpráva byla na rychlo psána ve výlohách a tabulích. Z domů zavlály prapory, davy lidí proudily do středu města. „Jsme svobodni! Jsme svobodni!“ volali. Pojďme se společně vrátit o 100 let nazpátek…

Návrat 30. 10. 2018 v cca 14:32 hod. (změnu nahlásíme telefonicky)

Pro ty kteří mohou dorazit až později, budeme v klubovně 4. přístavu Jana Nerudy Praha, Pitterova 2892/1, Praha – Žižkov (mrkej na mapy.cz). Nejbližší zastávka tramvaje je Olšanská, kam vás doveze např. tramvaj 9, 26, 29 od hlavního nádraží.

• Skautské tričko a šátek
  • Další oblečení podle počasí, pláštěnka
  • Na výlety pevné boty, malý batůžek
  • Kvalitní lahev na pití (postačí obyčejná PETka, nesmí téct)
  • Přezůvky a pohodlné oblečení do klubovny
  • Spacák, karimatka, polštářek, pyžamo (spát budeme v klubovně)
  • Hygienické potřeby, spodní prádlo
  • Ešus a lžíce, hrníček na čaj
  • Zápisník a tužka
  • Studenti 15+ vezmou studentskou kartu (ISIC, EYCA či jiná) kvůli slevě na dopravu
  • Kartičku pojištěnce (alespoň kopie), osobní léky s popisem užívání

Cena 700,– Kč zahrnuje dopravu vlakem, MHD v Praze, ubytování v klubovně, stravování (vaříme společnými silami), vstupné na pár zajímavých míst v Praze.

NA AKCI JE NUTNÉ SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT!

Kapacita podzimních prázdnin naplněna. Každý, kdo se od této chvíle přihlásí se stává náhradníkem a může jet pokud bude informován o uvolnění místa.
Přihlášení probíhá elektronicky vyplněním tohoto formuláře (formulář uzavřen).

zvadlo ke stažení