Kotorský závod, Liberec

Prvním letošním závodem je Kotorský závod v Liberci. Jedná se o závod posádek nejen v pádlování na skautské pramici P550. Součástí je i orientace v terénu, střelba ze vzduchovky, hod házečkou atd.

Sraz: 27. 4. 2019 v 17:20 hod. na vlakovém nádraží Děčín hl. n.

Závod začíná sice až v neděli ráno, ale my vyrazíme v sobotu navečer a přespíme u skautů v Liberci, abychom nemuseli brzy vstávat. Po příjezdu do Liberce se přesuneme do klubovny Majáku Liberec, navečeříme se, když bude čas zajdeme na procházku. Po návratu se uložíme do hajan. Ráno vstaneme nasnídáme se, vrátíme klubovnu a vyrazíme na závod. Celý den budeme u přehrady.

Návrat 28. 4. 2019 v cca 18:14 hod. (změnu nahlásíme SMSkou)
na vlakovém nádraží Děčín hl. n.

• oddílové tričko a šátek kšiltovka jako oblečení na cestu a nástup (na nástup je vhodný i kroj)
  • oblečení do závodu dle počasí a boty do vody (kecky), ručník na osušení,
  • spacák, oblečení na spaní, hygienické potřeby (spát budeme v klubovně na matracích)
  • večeři na sobotu, snídani a svačinu na neděli (nějaké nádobí je v klubovně k dispozici),  pití (zdroj vody bude v klubovně)
  • 350,- korun na vlak, MHD v Liberci, startovné, klubovnu možno i menší kapesné na limonádu na „pláži“

Nezapomeňte na standardní vybavení pro akci na vodě a na vícedenní výpravu.
Je potřeba počítat s tím, že každý vyfasuje na batoh vestu do lodi a pádlo.

Posádky do závodu budou stanoveny!

Posádka S1: Zip, Čudlík, Tlapka, Janča, K: Nejdeto,
Posádka VaS1: Vašík, Bára, Zuzka, Fany, K: Tik

Zvadlo ke stažení

Další informace na webu Flotily Liberec.