Podzimky Čáslav

Tradiční akce našeho střediska se tentokrát koná v Čáslavi u Kutné hory, kde budeme ubytováni na základně tamních skautů. Podzimky letos připravili roveři z oddílu Stopa.

Sraz: 25. 10. 2019 na hlavním nádraží v Děčíně v 15:20 se sejde hlavní skupina, v 17:45 druhá skupina.

Co se týká odjezdu. Hlavní skupina se sejde na nádraží v 15:20. Bude tam horda skautů ze Stopy. Tak se k nim přifaříte a řeknete, že jste z Trojky. Někteří dřívější čas nestíhají (já mezi nimi), tak jsme domluvili druhou pozdější odjezdovou skupinu. Ta dorazí na místo kolem 21. hodiny. Je úplně jedno, kterým spojem pojedete. Cíl je stejný.

Program bude nabitý, přizpůsobený jak mladším, tak starším účastníkům akce, všichni však mohou počítat s aktivitami uvnitř klubovny i venku v terénu. K programu víc nevím, ale určitě bude fajn.

Návrat: 28. 10. 2019 v cca 17:45 hod. (změnu ohlásíme) na hlavním vlakovém nádraží

• oddílové tričko a šátek (možno i kroj)
  • další oblečení podle počasí, pevné boty, pláštěnku
  • spacák, karimatka, oblečení na spaní,
  • baterka, reflexní prvky, menší batůžek na výlet
  • hygienické potřeby, ručník
  • ešus, lžíci, hrnek, lahev na pití
  • blok, tužka, skautské dezky, uzlovačku, kapesní nožík (pokud jej umíte ovládat)
  • 700,- Kč jako účastnický poplatek na vlak, ubytování, stravu

Nezapomeňte na standardní vybavení pro vícedenní výpravu.

Zvadlo ke stažení

NA AKCI JE NUTNÉ SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT do 13. 10. 2019!
Hlaste se zprávou Tikovi, přihlášené napíšu na web. V neděli si zkontrolujte web. Pokud nejste v seznamu přihlášených, nebudete nejspíš ještě přihlášeni…

Přihlášeni:
Kosatky: Fany, Zu, Žifa