První schůzka žabiček

Dnešní den je pro náš oddíl poněkud významnějším. Uskutečnila se první schůzka posádky žabiček.

úterý 2. 10. 2018

Medvěd zatopil v klubovně a tak tam bylo příjemné teplíčko. Kolem půl páté se scházeli rodiče. Monča si vzala na každého kontakt a předala kontakt na sebe. Tik odpovídal na dotazy rodičů.

Začátkem schůzky Monča seznámila žabky s tím, co se bude na schůzkách dělat, co mají mít s sebou. Potom si šli zahrát seznamovací hru. U hry s peškem jsme si užili spousty legrace. Další hrou byla hra na babu s míčem (baba se prostě nepředávala plácnutím, ale trefou míčem). I přesto, že se všichni dost naběhali, nám začala být zima. Odebrali jsme se do klubovny, kde už měl Tik uvařený čaj. U čajíku jsme si přečetli první kapitolu z knihy Čolek a Žabka – troje prázdniny na moři. Ke konci schůzky jsme si zahráli ještě vybíjenou.

Takže žabky vítejte v partě děčínských vodních skautů!

Fotogalerie (není k dispozici)

Účastníci: Jana, Bára, Kačka, Fany
Monča a Zajda