Kobří narozeniny

Před nějakou dobou se právě po mikulášské schůzce sešla parta několika kluků a společně založili roverský kmen KOBRY. Od té doby v Labi odtekla spousta vody my společně zažili dobré i horší časy, ale jsme pořád pospolu. A tak mohla družina Kober oslavit 22. narozeniny.

čtvrtek 5. 12. 2019

Tak jsme po skončení Mikulášské odevzdali děti a mohli se chvíli věnovat nám.  Sešli jsme se skoro všichni. Navíc spousta našich přátel.

Zajda s Aničkou rozsvítili narozeninový dortík, na kterém hořelo 22 svíček. Už to začíná být pořádný ohníček. O sfouknutí svíček sice na začátku usilovali Fany a Zuzka, ale vysvětlili jsme jim, že dort je oslavenců a jen Ti mohou sfouknout svíčky. No a toho se kluci zhostili s vervou. V mžiku byla tma. Pak jsme dortík rozkrájeli a podělili se s ostatními.

Zahráli jsme si BANG, pojedli dobrého jídla, popili dobrého moku a po deváté hodině jsme se odebrali domů.

sepsal Tik

Účastníci: Nemo, Medvěd, Tik, Vodník