přehled 2018

Přehled akcí na rok 2018 (vyjma pravidelných schůzek)

LEDEN

24. 1. Plavání Vojanovka

ÚNOR

3. 2. Oddílovka
7. 2. Plavání Vojanovka
21. 2. Plavání Vojanovka

BŘEZEN

3. 3. Bruslení u klubovny
7. 3. Plavání Vojanovka
10. 3. Čárový pochod
17. 3. Pozorování hvězdné oblohy
21. 3. Plavání Vojanovka
24. 3. Plavení jara do Děčína
29. 3. Velikonoční dílny

DUBEN

6. – 8. 4. Jarní sraz VS, Loučovice u Lipna
14. 4. Výprava na Vysoký Ostrý
27. – 29. 4. Jarní Ploučnice

KVĚTEN

5. 5. Základní kolo ZVaS
13. 5. Kotorský závod, Liberec
25. – 26. 5. BSB regata, Brandýs nad Labem

ČERVEN

7. – 10. 6. Navigamus, Lipno
16. 6. Lezení
23. 6. SOB – skautský orientační běh
30. 6. – 1. 7. Oddílový slib

ČERVENEC / SRPEN

16. 7. Předtáborová schůzka
28. 7. – 11. 8. Putovní tábor Lužnice

ZÁŘÍ

1. 9. Tréninková plavba
8. 9. Oddílovka
15. 9. Tréninková plavba
22. 9. Odvoz léta do Němec
28. 9. Napříč Prahou – přes tři jezy

ŘÍJEN

13. 10. 13. klíčů
20. 10. Výprava na Střekovskou vyhlídku
27. – 30. 10. Podzimky Praha

LISTOPAD

9. – 11. 11. Podzimní sraz VS, Plzeň
17. 11. Výprava Dymník
24. 11. Deskohraní

PROSINEC

1. 12. Vánoční dílny
5. 12. Mikulášská nadílka
15. 12. Betlémské světlo Linec
16. 12. rozvozy Betlémského světla
17. – 26. 12. Betlémské světlo Děčín a okolí
22. 12. Vánoční schůzka

přehled 2017

Přehled akcí na rok 2017 (vyjma pravidelných schůzek)

LEDEN

18. 1. Plavání Vojanovka
20. 1. Oddílová rada
21. 1. Výprava za Legem do Prahy

ÚNOR

1. 2. Plavání Vojanovka
15. 2. Plavání Vojanovka

BŘEZEN

1. 3. Plavání Vojanovka
11. 3. Čárový pochod
15. 3. Plavání Vojanovka
24. 3. Oddílová rada
25. 3. Plavení jara do Děčína
29. 3. Plavání Vojanovka

DUBEN

7. – 9. 4. Jarní sraz VS, Praha
14. 4. Sekání Maxičky
23. 4. Doškolovací zdravotnický kurz, Varnsdorf

KVĚTEN

13. – 14. 5. Kotorský závod, Liberec
26. 5. Oddílová rada
27. – 28. 5. Brigádička Maxičky

ČERVEN

2. – 3. 6. BSB regata Brandýs nad Labem

ČERVENEC / SRPEN

1. 7. Brigádička Maxičky
28. 7. – 13. 8. Tábor Maxičky
21. 8. – 31. 8. Oprava stropu v klubovně

ZÁŘÍ

1. 9. – 30. 9. Oprava stropu v klubovně
6. 9. Zahajovací schůzka
10. 9. Promítání filmu Skauti bez lilie
17. 9. Tréninková plavba
24. 9. Tréninková plavba
27. – 28. 9. Napříč Prahou – přes tři jezy
30. 9. Odvoz léta do Němec

ŘÍJEN

7. 10. 13. klíčů
13. – 15. 10. Poradní skála, Praha
25. – 28. 10. Podzimky, Teplice

LISTOPAD

4. 11. Výprava do Svoru
10. – 12. 11. Podzimní sraz VS, Kolín
19. 11. Výprava Terakotová armáda, Most
25. 11. Deskohraní

PROSINEC

6. 12. Mikulášská schůzka
9. 12. Vánoční dílny
16. 12. Betlémské světlo Vídeň
17. – 26. 12. Betlémské světlo Děčín a okolí
20. 12. Vánoční schůzka

přehled 2016

Přehled akcí na rok 2016 (vyjma pravidelných schůzek)

LEDEN

9. 1. Prahou plnou strašidel
20. 1. Plavání Vojanovka
21. 1. Výroba kluziště
25. 1. Oddílová rada
30. 1. Výprava Budovský vodopád

ÚNOR

3. 2. Plavání Vojanovka
17. 2 Plavání Vojanovka
25. 2. Dovezení oplachtění a kanoe
29. 2. Oddílová rada

BŘEZEN

2. 3. Plavání Vojanovka
5. 3. Čárový pochod
12. 3. Bledule v Pekelském údolí
16.3. Plavání Vojanovka
19. 3. Plavení jara do Děčína
24. 3. První opravy vozíku
30. 3. Plavání Vojanovka

DUBEN

1. 4. Jarní sraz VS Znojmo
4. 4. Oddílová rada
8. 4. Noční pochod Tisá
16. 4. Tréninková plavba Labe
30. 4. Tréninková plavba Labe

KVĚTEN

4. 5. Opravy konstrukce vozíku
7. – 8. 5. ZVaS Rumburk
16. 5. Oddílová rada
21. 5. Liščí stopou, Ústí nad Labem
28. 5. Izolace klubovny

ČERVEN

10. – 11. 6. Krajské kolo ZVaS Kytlice
25. 6. SOB – skautský orientační běh

ČERVENEC / SRPEN

30. 7. – 13. 8. Putovní tábor Berounka
25. 8. Úpravy osvětlení vozíku

ZÁŘÍ

14. 9. Zahajovací schůzka
24. 9. Tréninková plavba
27. – 28. 9. Napříč Prahou – přes tři jezy

ŘÍJEN

8. – 9. 10. Pokládání dlaždic kolem klubovny
26. – 99. 10. Podzimky Louny

LISTOPAD

5. 11. Třináct klíčů
12. 11. Deskohraní
22. – 30. 11. Oprava střechy na klubovně
25. – 27. 11. Podzimní sraz VS Žďár nad Sázavou

PROSINEC

3. 12. Vánoční dílny
5. 12. Mikulášská
9. – 11. 12. Betlémské světlo Vídeň, Brno
17. – 26. 12. Betlémské světlo Děčín a okolí
17. – 18. 12. Vánoční přespávačka
21. 12. Kino – Anděl Páně 2

přehled 2015

Přehled akcí na rok 2015 (vyjma pravidelných schůzek)

LEDEN

10. 1. Lezení v jeskyni

ÚNOR

2. 2. Plavání Vojanovka
16. 2. Plavání Vojanovka
28. 2. Karneval Ludvíkovice

BŘEZEN

9. 3. Plavání Vojanovka
16. 3. Plavání Vojanovka
21. 3. Plavení jara do Děčína
30. 3. Plavání Vojanovka

DUBEN

2. 4. Velikonoční dílny
4. 4. Natírání prken na stany
11. – 12. 4. Natírání podsad
17. – 19. 4. Jarní sraz VS, Seč

KVĚTEN

23. 5. Výroba podsad
30. 5. SOB – skautský orientační běh

ČERVEN

2. 6. Lezení via ferrata Děčín
4. – 7. 6. Navigamus, Seč
24. 6. Výroba podsad

ČERVENEC / SRPEN

27. 6. – 12. 7. Tábor Maxičky

ZÁŘÍ

4. 9. Zahajovací schůzka
11. – 13. 9. Benzínková sbírka
26. 9. Odvážení léta do Němec

ŘÍJEN

3. 10. Pohádkový les
17. 10. Deskohraní
21. 10. Malování skladu
28. 10. – 1. 11. Podzimky Liberec

LISTOPAD

7. 11. Oprava komínu
20. – 22. 11. Podzimní sraz VS, Havlíčkův Brod
23. 11. Oddílová rada
28. 11. Třináct klíčů tak trošku jinak
29. 11. Velké stěhování

PROSINEC

5. 12. Vánoční dílny
Mikulášská
Narozeniny Kober
11. – 13. 12. Betlémské světlo Vídeň, Brno
19. – 26. 12. Betlémské světlo Děčín a okolí
29. 12. Oddílová rada

přehled 2014

Přehled akcí na rok 2014 (vyjma pravidelných schůzek)

LEDEN

3. 1. Poslední rozloučení Jarda Černý
8. 1. Oddílová rada
18. 1. Skautský ples Liberec
25. – 26. 1. Opékání buřtů alias brigáda na dřevo

ÚNOR

1. – 28. 2. Výstava na zámku k 90. letům děčínského skautingu
8. 2. Narozeninová výprava
12. 2. Oddílová rada
14. – 16. 2. Polární žirafa a Mlok, Jirkov
22. 2. Výprava do aquaparku Babylon

BŘEZEN

1. – 31. 3. Výstava na zámku k 90. letům děčínského skautingu
8. 3. Výprava na Kohout u Benešova
22. 3. Plavení jara
21. -23. 3. Kormidelnický kurz, Jablonec n. Nisou
26. 3. Nevšední schůzka Kober
29. 3. Skautský ples na zámku

DUBEN

2. 4. Kolejda pro přepravu lodí
4. – 6. 4. Jarní sraz VS, Karlovy Vary
12. 4. Čajík maminek
25. – 27. 4. Kormidelnický kurz II, Jablonec n. Nisou

KVĚTEN

3. – 4. 5. Výprava na Maxičky
7. 5. Oddílová rada
15. 5. Děčínská kotva – galavečer
17. 5. Liščí Stopou, Ústí nad Labem
20. 5. Nová loď do flotily
23. – 25. 5. ZVaS, Velké Březno

ČERVEN

7. 6. SOB – skautský orientační běh
14. – 15. 6. Výprava Doubice

ČERVENEC / SRPEN

28. 6. – 12. 7. Putovní tábor Otava

ZÁŘÍ

10. 9. Poprázdninová oddílovka
20. 9. Pohádkový les
26. 9. Křest pramice P550
26. – 27. 9. Ukázkový tábor na soutoku

ŘÍJEN

11. 10. Deskohraní
15. 10. Oddílovka
25. – 28. 10. Podzimky

LISTOPAD

7. – 9. 11. Podzimní sraz VS, Opařany
22. 11. Třináct klíčů
29. 11. Plavání Aquapark

PROSINEC

3. 12. Oddílová rada
5. 12. Mikulášská
6. 12. Vánoční dílny
12. – 14. 12. Betlémské světlo Vídeň, Brno
20. – 21. 12. Skautská oslava Vánoc
20. – 26. 12. Betlémské světlo Děčín a okolí

přehled 2013

Přehled akcí na rok 2013 (vyjma pravidelných schůzek)

LEDEN

5. 1. Vykácení cesty pro bagr
9. 1. Bagrování hřiště
Oddílová rada
26. 1. Nácvik plavání

ÚNOR

31. 1. – 3. 2. Ústecká žirafa
15. 2. Oddílová rada
21. 2. Převod klubovny Písecká do vlastnictví Junáka
23. 2. Doškolovací zdravotnický kurz, Varnsdorf

BŘEZEN

2. 3. Karneval Ludvíkovice
9. 3. Deskohraní
15. 3. Oddílová rada
23. 3. Převoz jara

DUBEN

5. 4. Oddílová rada
12. – 14. 4. Jarní sraz VS, Poděbrady
20. 4. Obhlídka tábořiště ve Stvolínkách
20. – 21. 4. Přespání Mečounů
27. 4. Výprava Dolní Žleb -Schöna

KVĚTEN

3. 5. Pohřeb Karel Lešanovský – KAY
17. 5. Oddílová rada
18. 5. Výprava na Sněžník
25. 5. Výprava do Prahy pro kroje

ČERVEN

15. 6. Cyklovýlet
21. 6. Stěhování knížek u Aťky

ČERVENEC / SRPEN

29. 6. – 12. 7. tábor Stvolínky
26. 7. stěhování Aťky Lešanovské

ZÁŘÍ

7. 9. Poprázdninová oddílovka
15. 9. Výprava Zámecký vrch
28. 9. 20. ročník odvozu léta do Němec

ŘÍJEN

5. 10. Výprava Ostrý u Františkova
9. 10. Oddílová rada
18. – 20. 10. Podzimní sraz VS, Česká Třebová
26. – 29. 10. Podzimky Litoměřice

LISTOPAD

9. 11. Drakiáda
13. 11. Oddílová rada
16. 11. Plavání v aquaparku
30. 11. Uzlařská regata

PROSINEC

5. 12. Mikulášská
13. – 15. 12. Betlémské světlo Vídeň
21. – 22. 12. Skautské Vánoce
21. – 26. 12. Betlémské světlo

přehled 2012

Přehled akcí na rok 2012 (vyjma pravidelných schůzek)

LEDEN


ÚNOR

8. 2. První oddílovka
11. 2. Království železnic, Praha – Smíchov
17. – 18. 2 Nočním Šluknovskem

BŘEZEN

17. 3. Oprava studánky na Maxičkách
24. 3. Plavení jara do Děčína
31. 3. Čajík s tatínky

DUBEN

13. – 15. 4. Jarní sraz VS, Havlíčkův Brod
21. 4. Výprava Vitín, Buková hora
24. 4. Skok do druhého století českého skautingu
29. 4. Vyzvednutí káry a kolečka na Maxičkách

KVĚTEN

9. 5. Oprava oddílového nářadí
18. – 20. 5. KLŠ VS – víkend divoké vody, Roztoky u Křivoklátu
25. – 27. 5. Sázava

ČERVEN

15. – 17. 6. KLŠ VS – plachetní víkend, Seč

ČERVENEC / SRPEN

30. 6. – 15. 7. Tábor Maxičky – Závod o čajový clipper
10. – 19. 8. Kapitánská lesní škola VS, Stvořidla

ZÁŘÍ

2. 9. Oprava střechy na klubovně
5. 9. Zahajovací schůzka
7. 9. Oprava střechy na klubovně
8. 9. Výroba nosníků pro lodě
22. 9. Odvoz léta do Němec
27. – 30. 9. KLŠ VS – zkouškový víkend, Praha
Napříč Prahou – přes tři jezy

ŘÍJEN

6. 10. Pouštění draků na Sokoláku
10. 10. Oddílová rada
19. – 21. 10. Podzimní sraz VS, Ostrava

LISTOPAD

3. 11. Výprava vlčat na Maxičky
7. 11. Oddílová rada
17. 11. Brigádička výměnou za bagr

PROSINEC

5. 12. Mikulášská
7. 12. Vánoční dílny
8. 12. Závody v uzlování
14. – 15. 12. Oddílové Vánoce
22. – 26. 12. Betlémské světlo