Oddílovka

Přijďte všichni na společné zahájení nového skautského roku 2018/2019!

8. 9. 2018 v 9:00 hod., klubovna Písecká, Děčín IX – Bynov

Na první sobotu v září (tedy tu první po tom, co nastoupíte do školy) se sejdeme v klubovně. Vy už budete vědět jak chodíte do školy, kdo má kdy odpolední. Na základě toho si rozdělíme schůzky. Uděláme významný krok ve skautském životě – z odrostlejších vlčat vyčleníme novou skautskou družinu. Ti se budou do tábora snažit splnit nováčkovskou zkoušku a připravit se na skautský Svojsíkův závod, který bude na jaře příštího roku. Od jara pak budou trénovat i na lodi ve věkově starší kategorii.

Seznámíme se akcemi na podzimní čas.

Rodiče, pokud budete mít nějaké dotazy, potřebujete poradit, nevíte jak sehnat nějaké skautské vybavení nebo chcete vědět něco o činnosti oddílu, zastavte se také. Seznámíme vás s připravovanými akcemi, odpovíme na vaše otázky. Ostatní se pokusíme zařídit v co nejbližším termínu.

oddílové tričko a šátek,
dobrou náladu

Konec ve 10:30 hod.

PŘÍJEZD AUTEM

Zvažte zda je nutné, abychom všichni přijeli do klubovny auty. Upozorňuji na to, že sousedi jsou na zvýšený pohyb aut vysazeni a neváhají se domáhat u městské policie dodržování značky Zákaz vjezdu. Zaparkujte své auto na nejbližším parkovišti „u Dukly“ a přijďte do klubovny pěšky. Je to necelých 5 minut chůze.

Snažme se to prosím respektovat. Děkuji.

Oddílová rada

Po skončení oddílové schůzky se ještě sejde oddílová rada starších a probere další záležitosti ohledně chodu oddílu, příprav akcí, oprav klubovny.

Prosím vyhraďte si na to cca hodinku času. Díky.