Schůzka nejen k táboru

vlčata / skauti / roveři / činovníci / rodiče

Nejspíš už doma máte přihlášku a prvotní informace k táboru. Určitě se vám také dostal do rukou seznam doporučeného vybavení. Vůbec tomu nerozumíte a zdá se, že skauti mluví zřejmě velrybsky.

Sraz: 13. 4. 2019 v 17:00 v klubovně v Písecké ulici

Někteří už s námi na táboře byli a tak už ví do čeho zhruba jdou. Možná, ale také máte nějaké otázky. Nemáte tušení jak takový tábor vypadá? Co se tam dělá? Kde ty děti budou vlastně spát? To si jako fakt budou vařit? Seznam vybavení je dlouhý jako lovosické nádraží (a to je zatraceně dlouhý). Musí to všechno mít?

Máte nějaké další otázky o činnosti oddílu? Přijdte, pokusím se vám vše zodpovědět.

Čaj nějaký najdeme, mletou kávu také 😉 Dobroty s sebou.

Konec: nejpozději za 2 hodiny

Prosím, pokud přijedete autem, zaparkujte na některém z blízkých parkovišť, ať se na nás sousedi příliš nezlobí. Díky.

Program:

• skautský kroj a trička
  • vlčácký / světluškovský, skautský slib
  • plavby, stezky
  • tábor (fotky, dobroty, návštěvní den, korespondence…)
  • dotazy
  • PRO ZÁJEMCE: fotky a snad krátké vyprávění Tika o plavbě na La Grace