Podzimky „Za humny“

Letošní podzimky jsou tak trošku divoké. Nakonec jsme se rozhodli, že je uděláme formou „příměstkého tábora“. Tzn. pokud nemáte o podzimních prázdninách do čeho rýpnout, koukejte se dostavit po ránu do klubovny a nudit se určitě nebudete. Pokud bude zájem, můžeme v klubovně i přespat.

středa 27. 10. od 8:00 nejpozději do 19 hodin (nebo přespání)

čtvrtek 28. 10. od 8:00 nejpozději do 19 hodin (nebo přespání)

pátek 29. 10. od 8:00 nejpozději do 18 hodin

Ráno se sejdeme v klubovně. Počkáme na opozdilce a po té se vydáme na výlet do blízkého okolí Děčína. Užijeme si podzimní přírody, přičichneme ke krásné podzimní vůni listí, poznáme kousek krajiny kolem města.

Kolem 16 hodiny bychom se měli vrátit zpátky do klubovny, kde nás čekají další aktivity. Podle počasí při soumraku rozděláme oheň, zabékáme s kytarou…

Odpoledne můžete vyrazit domů, vyzvednout svá dítka „kdykoliv“ po návratu z výletu. Přihlášení zájemci budou v klubovně přespávat.

Návrat: předpokládáme kolem 16 hodiny

• oddílové tričko se šátkem
  • vhodné oblečení podle počasí
  • pevné turistické boty
  • svačinku na celý den
  • nějakou korunu na dopravu (počítám, že do 100,- by se mohli vejít i dospěláci.)
  • respirátor (kvůli cestování autobusu)

Nezapomeňte na standardní vybavení pro jednodenní výpravu. Pro přespání je potřeba ještě věci na přespání (spacák, karimatka atd.)

Zvadlo ke stažení

POKUD CHCETE V KLUBOVNĚ PŘESPAT JE POTŘEBA SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT!

Přihlášeni:

Max a Xavier, Žifa, Zip, Nejdeto, Matyáš H., Jirka, Kuba