Lesnický den ve Šluknově

Sraz: 10. 9. 2022 v 8:30 hod. na vlakovém nádraží Děčín hl. n.

Odtud se vlakem vypravíme do Šluknova, zde provedeme krátký přesun (necelé 4km) do arboreta v Kunraticích. Zde si užijeme program lesnického dne: prohlídka arboreta, ukázka strojů používaných v lese, práce sokolníků, nejspíše i lukostřelbu a další. Cestou na vlak bude-li dosti sil navštívíme křížovou cestu.

Návrat: téhož dne 10. 9. 2022 v 19:09 hod. (změnu nahlásíme SMSkou)
na vlakové nádraží Děčín hl. n.

• oddílové tričko a šátek
  • při oblékání mějte na zřeteli, že jedeme na sever, kde je počasí trošku drsnější tak to prosím nepodceňte a klidně si tu mikinu do báglu dejte. Jako obuv postačí botasky, pohorky netřeba neb nebudeme chodit v terénu.
  • Svačinu a pití na celý den, s tím, že si u stánku koupíte buřta s limčou moc nepočítejte
  • Děti 150,- korun na vlak, Plnoletí 250,- korun na vlak

Nezapomeňte na standardní vybavení pro jednodenní výpravu.

Zvadlo ke stažení