Výprava do Podolské vodárny

Podolská vodárna – zajímavý technický klenot pocházející z 20. let minulého století. Stará se o zásobování části Prahy pitnou vodou vytvořenou z vody Vltavské. Výkon vodárny činní cca 1200 l/s upravené vody a po rekonstrukci v roce 2021 je vyčištěná voda na špičkové úrovni.

Sraz: 14.1.2023 v 7:45 hod. na vlakovém nádraží Děčín hl. n.

Pojedeme vlakem do Prahy a pomocí PID se přesuneme na místo prohlídky, kterou máme zamluvenou od 11. Jedeme o vlak dříve, takže před prohlídkou bude trochu čas třeba na krátkou prohlídku Prahy atp. Do objektu nesmí děti pod 6 let a je vyžadován dobrý zdravotní stav, protože během prohlídky vystoupáme po schodech 8 pater. Po skončení prohlídky pojedeme zpět.

Návrat: téhož dne mezi 16-17 hod. na vlakovém nádraží Děčín hl. n.
(podle toho, kdy skončíme a jaký vlak zpět chytíme)

Akce se mohou zúčastnit rodiče i kamarádi mimo oddíl, ale počet vstupenek je omezen na 20. Přednost mají členové oddílu, následně rodiče a potom kamarádi.

• oddílové tričko a šátek, kšiltovka
  • pořádnou svačinu
  • pevnou obuv a teplé oblečení
  • 560,- korun na vlak, MHD v Praze a vstupné, další peníze dle uvážení

Nezapomeňte na standardní vybavení pro jednodenní výpravu.

Zvadlo ke stažení

NA AKCI JE NUTNÉ SE nejpozději týden před akcí PŘIHLÁSIT NEMOVI!

Přihlášeni: Nemo, Tik , Monča, Filip, Divočák, Tlapka, Bzuk, Nevim, Sarta, Max a Xavi, Sádlo, Polda, Eva, Míša, Iva, Lubor, Martina, Nela
zbývá jedno volné místo (teoreticky můžete být i pod čarou jako náhradník)