Zahajovací schůzka

Nový skautský rok se nám nezadržitelně blíží. Všichni se už nemůžeme dočkat skautských schůzek, ale je potřeba trošku trpělivosti.

V letošním skautském roce nás čeká několik změn. Přibude nám posádka mladších skautů a obsadí další den v týdnu. Posádky nově povedou mladší kormidelníci. Nabyli dovedností na kurzech, vedení schůzek si vyzkoušeli a pravidelně jsou nápomocni při organizaci akcí oddílu. Je na čase poskytnout jim příležitost udělat další krok – vést tým samostatně. Nemějme strach, dostanou na pomoc patrona, který jim bude nápomocen a bude mentorovat jejich kroky.

Abychom mohli rozvrhnout společné schůzky, musíme znát nejprve školní povinnosti právě kormidelníků. Následně se je pokusíme dát do souladu s rozvrhem ostatních členů posádek.

Proto vás všechny prosím, abyste vyplnili dotazník vašich časových možností.

DOTAZNÍK ke schůzkám

Snažme se být ve vyplňování co nejvíce vstřícní. Vím, že každý máme spoustu aktivit a činností. Pojďme najít společný termín. V případě, že označíte jen jedinou možnost (třeba v pátek od 19 hodin), je velmi složité najít společnou chvíli.

Chystáme následující posádky:

• Mečouni – Janek, Jonáš, Josef, Kuba, Matyáš, Xavi, Tlapka
  • mladší skauti (návrh názvu Bobři) – Tuleň, Filip, Divočák, Polda, Zip
  • Rejnoci – Franta, Max, Sádlo, Víčko, Nejdeto, Tlapka, Zip
  • Vydry – Bubla, Eliška, Nevím, Šárka, Terka, Zuzka, Žifa
  • Kobry – Nemo, Tik, Bzuk, Šéfka

Následovat bude velká oddílovka.

Sraz: čtvrtek 7. 9. 2023 v 17 hod., klubovna Písecká

Na té dáme společné možnosti dohromady a stanovíme si konečné termíny schůzek

Návrat: 19 hod. tamtéž

• zvídavé dotazy
  • dobrou náladu

Pravidelné schůzky začnou od následujícího týdne, tedy od 11. 9. 2023.