Podzimky, Seleška

Aktualizace informací: 22.10.2023

V koncem října se naše středisko tradičně vydává na podzimní prázdniny plné zlatavého listí a dobrodružství. Letos se vypravíme do srdce Lužických hor, do skautské chaty Seleška nedaleko Jablonného v Podještědí.

Sraz: středa 25. 10. 2023 v 17 hodin na parkovišti na střeše Alberta, Uhelná 1896/2

Ve středu navečer vyrazíme do Lužických hor na skautskou chatu Seleška (nedaleko Jablonného v Podještědí). Pojedeme vlastním autobusem, který nás vyzvedne v 17:30. Poslední část půjdeme pěšky. Cesta vede po asfaltce téměř až k chatě. Dorazíme tam za šera / mírné tmy. Baterka tam nebude k zahození. Večer se ubytujeme, trošku se zotavíme po cestě a půjdeme na kutě.
Ve čtvrtek nás čekají první aktivity na motivy etapové hry (téma držíme pod pokličkou). V pátek půjdeme na celodenní výlet do nedalekých kopců. Prozkoumáme místní krajinu. Navečer se vrátíme zpátky do chaty. V sobotu zažijeme závěrečné etapy a snad vyzrajeme nad „nepřítelem“. Večer si uděláme společný oheň. V neděli dopoledne zabalíme, uklidíme chatu a vydáme se z „lesů“ k autobusu, který nás doveze domů.

VEZMĚTE SI , prosím, STŘEDEČNÍ VEČEŘI. Stravování zajištěno od čtvrteční snídaně. Speciální stravovací potřeby, prosím, konzultujte předem. Stravu budeme připravovat společně, jak jsme zvyklí z táborů.

Návrat: neděle 29. 10. 2023 v 13 hodin na parkoviště na střeše Alberta, Uhelná 1896/2

• skautské tričko a šátek
  • další oblečení podle počasí
  • spacák a další potřeby na spaní, karimatky nejsou potřeba
  • osobní hygienické potřeby (kartáček, pasta, kapesníky atd.)
  • k zahození nebudou papuče pro pohyb v chatě
  • pevné boty na turistiku
  • batoh, lahev na pití na celodenní výlet
  •  hrnek
  • 1.200,- Kč jako účastnický poplatek
  • další vybavení dle úvahy

Nezapomeňte na standardní vybavení pro vícedenní výpravu.

Vše je nutné zabalit do krosny či podobného batohu. Od autobusu k chatě je to cca 2,5 km po svých.

Zvadlo ke stažení

Kapacita chaty je max 45 osob a proto je NUTNÉ SE NA AKCI PŘEDEM PŘIHLÁSIT! Přihlašování probíhalo prostřednictvím formuláře do vyčerpání kapacity chaty.

Kdo bude nad kapacitu 45 osob bude o této skutečnosti informován. Povedeme jej jako náhradníka.

Přihlášení 3OVS
Xavi; Filip, Tuleň, Polda, Divočák; Zip, Nejdeto, Tlapka, Franta, Max, Sádlo, Víčko; Terka, Eliška, Žifa; Tik

Náhradníci:
Strejda

Akci vede Jan Janouch (TIK)