Děčínská kotva

Galavečer ku příležitosti vyhlášení výsledků floristické soutěže pročísl nástup hlídky skautů za zvuku skautské hymny. Tajný úkol pro soutěžící nesl název „Buď připraven!“ a byl inspirován právě probíhajícími oslavami 90 let děčínského skautingu.

čtvrtek 15. 5. 2014

V letošním roce se v Děčíně konal 43. ročník floristické soutěže Děčínská Kotva. Letos bylo téma „ V lůně přírody“. Příroda ke skautům neodmyslitelně patří, a tak se není čemu divit, že se skautské výročí a mezinárodní soutěž protnuly.

Jednou z disciplín je i tajný úkol. Letošní měl název Buď připraven! Anoněkteří správně odchytili skautské heslo. Kytice, kterou měli soutěžící zhotovit, byla inspirována právě probíhajícím výročím 90 let děčínského skautingu.

Ve čtvrtek 15. května probíhalo na zámku slavnostní vyhlášení vítězů. Naše hlídka převzala záštitu nad soutěžícími a po dobu vyhlášení této kategorie držela čestnou stráž.

Zapsal Tik

Účastníci: Kvido, Tik, Lentilka, Mája