Bobři Stražný vrch

Kluci od Bobrů přišli s návrhem, že by chtěli uskutečnit 2 výpravy, jednu na strážní vrch a druhou na Bobří vodopády, poté nás napadlo, že by to šlo spojit a udělat jen jeden menší výletík. Na výlet může jít každý. Pro vlčata to bude moc dlouhé.

Sraz 24. 2. 2024 v 8:20 před děčínským vlakovým nádraží

Vyrazíme busem 8:35 z Děčína vyrazíme do Verneřic. Odsud se vydáme už po vlastních směr Bobří vodopády. Cestou si zahrajeme pár her, které nám náš výletík oživí, aby to nebyla nuda, až dorazíme na vodopády, dáme si sváču, možná uděláme ohýnek, takže klidně vemte buřta, jeden skoro nic neváží, takže kdyby náhodou oheň nebyl, tak to ničemu nevadí. Poté se vydáme směrem ke Strážnému vrchu a odtud půjdeme dále do Horní Police, kde nám pojede vlak zpátky do Děčína. Délka trasy 16 km!

Návrat téhož dne v cca 17:10 hodin na děčínském hlavním nádraží

• oddílové tričko a šátek (ať je vidět, že jsme skauti),
  • další oblečení dle počasí,
  • svačinu a pití,