Betlémské světlo 2023 (servis)

Kamarádi zlatí,
máme tu další ročník Betlémského světla. Byl bych rád, kdyby se nás zapojilo co nejvíce. Kdo se bude bát rozdávat, může přijít na kukandu, aby věděl jak to chodí.

Začínáme 16. 12. 2023 rozvozem BS vlaky

Od následujícího dne budou další akce:

Podrobnosti ke všem akcí jsou v googlovském dokumentu 2023_12 Betlémské světlo PŘÍPRAVY. Tam si nastudujete vše potřebné.

Konec akcí 24. 12. 2023 rozdáváním BS v Křížovce

Samozřejmostí je skautské chování po celou dobu akce. Zde není prostor pro nějaké skopičiny a legrácky. Celá akce je pod bedlivým drobnohledem veřejnosti, médií…

• kroj v plné parádě,
  • teplé oblečení (podle počasí). Z pod mikiny, svetru či kabátu musí koukat skautský šátek a vyčuhovat košile (polokošile v nouzi nejvyšší).  Bude-li to alespoň trošku možné, vyhněte se křihlavým, maskáčovaným barvám.
  • další pokyny najdete v dokumentu níže

Nezapomeňte na standardní vybavení pro jednodenní výpravu. / také pro zimní výpravu.

NA AKCI JE NUTNÉ SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT!

Vše budu zaznamenávat ve výše uvedeném dokumentu.

Akci vede Jan TIK Janouch