ZRUŠENO: Vánoční dílny

AKCE ZRUŠENA!

Je nám moc líto, ale vzhledem k aktuální epidemické situaci a vládním nařízením jsme se rozhodli Vánoční dílny zrušit.

První adventní sobotu se setkáme při vánočním tvoření. Budeme vyrábět nejen vánoční ozdoby. Přijďte si vyzkoušet svou kreativitu…

Sraz: 27. 11. 2021 ve 13 hod. ve skautské klubovně Dvořákova 1332/16, Děčín I.

Budeme vyrábět drobné vánoční a zimní dekorace. Těšit se můžete na práci se dřevem, papírem, filcem, plstí. Nebude chybět zdobení perníčků a spousta dalších aktivit.

Na akci je možné přijít dříve, případně odejít později.

Konec: téhož dne v 16 hod.

• oddílové tričko a šátek
  • přezůvky do klubovny
  • vánoční a tvořivou náladu

Zvadlo ke stažení

Hlavním organizátorem je za naše středisko 1. koedukovaný oddíl Stopa.

KORONAVIROVÁ OPATŘENÍ

V návaznosti na aktuální vládní opatření je nutné, aby každý účastník měl ochranný prostředek dýchacích cest s účinností alespoň 94% ve všech vnitřních prostorech staveb. Dále je potřeba prokázat svou bezinfekčnost:

• děti do 12 let nemusí nic,
  • mládež 12-18 let předloží doklad o ukončeném očkování / potvrzení o prodělání nemoci (max 180 dnů) / negativní PCR test (ne starší jak 72 hodin)
  • dospělí nad 18 předloží předloží doklad o ukončeném očkování / potvrzení o prodělání nemoci (max 180 dnů). PCR test jen v případě, že mají započaté, ale nedokončené očkování nebo v případě prokazatelných kontraindikací proti očkování.

Osobě, která nesplní uvedené podmínky, nemůžeme umožnit účast.