Výprava na Triangl

Nevypadá to na Trianglu v zimě krásně? Vzhledem k počasí se ale obávám, že nás zasněžené výhledy moc nečekají. Tak se pojďte nechat zlákat k výhledům bez sněhu.

Sraz 19. února 2022 v 8:30 hod. na zastávce autobusu Myslbekova

Autobusem se vydáme do Markvartic. Kdo potřebuje kinedril, vezměte jej, prosím, včas před cestou! Ze zastávky v Markvarticích se vydáme k opravenému kostelíku sv. Martina. Odsud budeme pokračovat po neznačené cestě, až se dostaneme na okruh Veselíčko – Triangl.
Značená trasa nás dovede až na vrchol kopce Vysoký les, kde se zastavíme. Podle počasí bychom si tady mohli opéct buřta.
Až si nacpeme bříška dáme se na sestup z vrcholu směrem k nádraží. Cestou si zahrajeme pár her, trošku si protáhneme tělíčka ztuhlá po zimě a pokocháme se krajinou.

Návrat téhož dne v cca 17:20 hod.

• oddílové tričko a šátek
  • teplé oblečení (podle počasí)
    Nepodceňujte to. Víte, jak jste dopadli minule…
  • pevné boty (ošetřené impregnací)
  • svačina a pití na celý den
    teplý čaj v termosce doporučen
  • starší 12 let skautskou průkazku
  • 80,- Kč na autobus a vlak

Nezapomeňte na standardní vybavení pro jednodenní výpravu.

Zvadlo ke stažení