Výprava s Fernao de Magalhaesem

Dvoudenní výprava o víkendu 23. a 24. dubna 2022 v rámci přípravy na táborovou hru. Předmětem výpravy nebude jen hraní hry, ale také pomoc Šluknovskému středisku Seveřan. Na jejichž lodi totiž velmi zle vypadá stěžeň. Pojeďte s námi si zahrát a pomoci.

Sraz: 23. 4. 2022 v 8:20 na nádraží v Děčíně

Pojedeme vlakem do Šluknova. Na programu jsou hry venku i uvnitř, podle počasí, výroba a stavba stěžně, legrace a zpěv.

Jídlo budeme z části dělat hromadné, z části samostatné. Obědy a večeře budou hromadné. Snídaně samostatné. Vytvoříme služby, které se budou střídat, vařit a starat se o kuchyň.

Spaní v klubovně na zemi na vlastní karimatce ve vlastním spacáku.

Návrat: 24. 4. 2022 v cca 17:16 vlakem na nádraží

• oddílové polokošile, šátek, další oblečení podle počasí
  • spacák a karimatku (spát budeme na zemi), kartáček a pastu,
  • jídlo na nedělní snídani, ešus a lžíci,
  • Rejnoci vezmou ostrou sekeru, poříz, pilku na dřevo, pilku na železo, pilník, montážní klíče a zásoby,
  • Nemo bere vrtačku a závitovou tyč,
  • 400 Kč na vlak, ubytování a jídlo.

Všechny věci si zabalte do jednoho pinglu, aby se vám dobře nesly a neztratily se.

Nezapomeňte na standardní vybavení pro vícedenní výpravu.

Zvadlo ke stažení