Kotorský závod

Prvním letošním závodem je Kotorský závod v Liberci. Jedná se o závod posádek nejen v pádlování na skautské pramici P550. Součástí je orientace v terénu, střelba ze vzduchovky, hod házečkou atd.

Sraz: 14. 5. 2022 v 17:20 hod. na vlakovém nádraží Děčín hl. n.

Závod začíná až v neděli ráno, ale my vyrazíme v sobotu navečer a přespíme u skautů v Liberci, abychom nemuseli brzy vstávat. Po příjezdu se přesuneme do klubovny Flotily Liberec, navečeříme se. Když zbude čas, zajdeme na procházku. Po návratu se uložíme do hajan. Ráno vstaneme, nasnídáme se, vrátíme klubovnu a vyrazíme na závod. Celý den budeme u přehrady Starý Harcov.

Návrat 15. 5. 2022 v cca 18:10 hod.(změnu nahlásíme SMSkou) na vlakové nádraží Děčín hl. n.

• oddílové tričko a šátek kšiltovka jako oblečení na cestu a nástup (na nástup je vhodný i kroj)
  • oblečení do závodu dle počasí a boty do vody (kecky), ručník na osušení,
  • spacák, karimatka, oblečení na spaní, hygienické potřeby
  • večeři na sobotu, snídani a svačinu na neděli (nějaké nádobí je v klubovně k dispozici), pití (zdroj vody bude v klubovně)
  • 250,- korun na vlak, MHD v Liberci, startovné, klubovnu
    možno i menší kapesné na limonádu na „pláži“

Nezapomeňte na standardní vybavení pro akci na vodě a na vícedenní výpravu.

Posádky do závodu budou stanoveny na základě výsledků v tréninku.

Posádka S1: Zip, Tlapka, Sádlo, Víčko, NEJDETO
Posádka VaS1: Tuleň, Divočák, Filip, Polda, TIK