Odvoz léta do Němec

29. ročník tradičního odvozu léta do Němec, kterou pořádá Společnost pro přepravu ročních období vodní cestou.

Sraz: 24. 9. 2022 v 9:00 hod. u sídla Povodí Labe, ulice Polabí, Děčín – Staré Město (kousek za Kocandou)

Splujeme pod zámek, kde bude zahájení. Odsud kolem desáté hodiny vyrazíme společně s celým konvojem po proudu Labe. Cestou můžeme zastavit v Dolním Žlebu v restauraci Dolní Grund (alternativně jinde). Příjezd do Bad Schandau bude asi v 16 hodin. Tam proběhne závěrečný ceremoniál. Lodí ještě přeplujeme k nádraží. Tady se převlékneme, naložíme lodě a vydáme se na vlak zpátky.

Návrat přepokládáme v cca 17:09 hod. na nádraží Děčín hlavní nádraží

• oddílové tričko a šátek, příp. kšiltovka,
  • další oblečení podle počasí (nezapomeňte, že cokoliv se může namočit),
  • svačina a pití na celý den (možnost stavit se na polévku/čaj),
  • 120,- korun na vlak (možnost nějakého kapesného na polévku či čaj)
  • skautskou průkazku (zejména pro věk 11-15 let kvůli prokázání věku např. ve vlaku)
  • doklad totožnosti (jede se do Německa)

! Nebrat nic cenného, čemu by mohla vadit voda a co bychom mohli cestou utopit !

Nezapomeňte na standardní vybavení pro akci na vodě.

Na akci je nutné se předem přihlásit!

Přihlášení:
pramice Marabu: Zip, Nejdeto, Víčko, Polda, Filip, Šárka, Divočák
pramice Aťka: Kuba, Max, Xavier, Sádlo, Tik (2 volná místa)

zvadlo ke stažení