Výprava na Víťovu vyhlídku

Skauti a skautky mají v říjnu pár výprav, a tak my vlčata a žabky nezůstaneme pozadu. Vypravíme se společně na výpravu za podzimní krajinou. Vydáme se na Víťovu vyhlídku nedaleko Verneřic.

Sraz: 22. 10. 2022 v 8:25 hod. zastávka autobusů Myslbekova

Ráno se autobusem svezeme do Verneřic. Odsud se po svých vydáme na jih a nezapomeneme odbočit na Víťovu vyhlídku. Vystoupáme na rozhlednu a rozhlédneme se do kraje. Po náročném výstupu si dáme svačinku a půjdeme dál cestou necestou až do Zubrnic. Podle času navštívíme zubrnické muzeum v přírodě a expozici Zubrnické muzeální železnice. Z nádražíčka se svezeme historickým motoráčkem do Ústí a odsud už vlakem domů.

Program a náročnost trasy je volena s ohledem na vlčata a žabky. Účast starších není omezena, jen je možné, že se budou trošku nudit u aktivit přiměřených věku vlčat a žabek.

Návrat: téhož dne v cca 18:24 hod. na hlavní nádraží
(případnou změnu ohlásíme)

• oddílové tričko a šátek, příp. kšiltovka,
  • další oblečení podle počasí,
  • svačina a pití na celý den,
  • 200,- korun na dopravu a vstupné,
  • skautskou průkazku (zejména pro věk 11-15 let kvůli prokázání věku např. ve vlaku)

Nezapomeňte na standardní vybavení pro jednodenní výpravu.

Zvadlo ke stažení