Podzimky v Jablonci

Letos se zase můžeme společně vydat na velké Podzimky společně s brášky a sestrami z celého střediska. Letos navštívíme město Jablonec nad Nisou.

Sraz: 25. 10. 2022 v 17 hod. na hlavním vlakovém nádraží v Děčíně

Téma celých Podzimek bude boj proti titánovi Kronovi, který byl uvězněn řeckými bohy, abychom porazili tohoto netvora, potřebujeme i vaši pomoc. Společně vyrazíme do Jablonce nad Nisou. V úterý se navzájem seznámíme, dáme si večeři a odpočinkem se připravíme na nabitý program. Můžete se těšit na celodenní výlet, velkolepou bitvu a možná i noční hru…

Návrat: 29. 10. 2022 ve 14 hod. na hl. nádraží v Děčíně

• skautský kroj na sobě,
  • spacák, karimatku,
  • pláštěnku,
  • hrneček, ešus s příborem,
  • lahev na pití,
  • oblečení na 4 dny, neskautský šátek,
  • baterku, nožík, batůžek na výlety
  • průkaz s fotkou a datem narození,
  • večeři na úterý.
  • 800,- Kč

Vše zabalte do jedné krosny. Nezapomeňte na standardní vybavení pro vícedenní výpravu.

Zvadlo ke stažení

NA AKCI JE NUTNÉ SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT!

Zašlete SMSku ve tvaru „3OVS Jméno Příjmení“ Vaškovi Kuberovi na číslo 776 656 140.

Přihlášeni: Tlapka, Víčko, Zip, Nejdeto, Max, Tuleň, Polda, Xavi, Žifa, Filip (aktualizace 20.10.2022)
Tik 2/2