Vánoční schůzka

Posádka Vyder srdečně všechny zve na vánoční schůzku.

Sraz: 22. 12. 2023 v 17 hodin v klubovně

Sejdeme se v klubovně. Společně připravíme dobroty na vánoční stůl. Promítneme si fotky z uplynulého roku, potěšíme se z vystoupení, která si připravily jednotlivé posádky, zahrajeme si pár her a závěrem večera si rozdáme dárečky.

Každá posádka má za úkol připravit si vánoční vystoupení (zazpívat písničku, které divadélko apod.)  o délce cca 2-3 minuty pro lepší vánoční náladu a obdiv ostatních.

Konec téhož dne v cca 19 hod.

Dárky pro někoho dalšího: Každý člen si v průběhu prosincových schůzek vybere jméno kamaráda z oddílu pro kterého připraví vánoční dárek.  Nekupujte žádné věci obrovské hodnoty. Takový dárek nepotěší. Dárky se snažte vyrobit. Z dárku, který pro vás někdo vyrobí je větší radost. A dáreček, který se dá sníst… mňam.

Budu se snažit sem průběžně doplnit všechna jména…

Dárky mezi posádkami: po vzájemné domluvě připraví každá posádka dárek pro vylosovanou další posádku.

Mečouni vyrábí dárek pro Rejnoky
Rejnoci vyrábí dárky pro Vydry
Vydry vyrábějí dárek pro Bobry
Bobři vyrábějí dárek pro Mečouny

V obou případech jsou v klubovně připravené lepíky, které můžete použít jako jmenovky přímo na dárek.

Samozřejmě je možné potěšit někoho konkrétního dalším dárkem.

• oblečení dle počasí (rukavice, kulich)
  • krabičku s dárkem
  • trochu cukroví (pochlubte se svými výtvory!)
  • dobroty na vánoční stůl:
    Mečouni –
    Bobři –