Vánoční výzdoba klubovny

Protože se nám blíží vánoční svátky, rozhodli jsme se vyzdobit si klubovnu. Vlčata i žabky vyráběli na svých schůzkách vánoční ozdoby na stromek. Podařilo se jim to?

středa 8. 12. 2020

Během středeční schůzky začala vlčata vyrábět hvězdy z kartonu. Podle šablony kluci vystřihli hvězdy. Dvě hvězdy jsou vždy zasunuty do sebe a tvoří tak třírozměrnou dekoraci. Tik všechny zajistil lepidlem z tavné pistole a na závěr schůzky je nastříkal zlatou barvou. Teď už musí jen zaschnout.

Fotografie od Tika

pátek 11. 12. 2020

Ani posádka žabek se nenechala zahanbit a pokračovala ve výrobě dalších hvězdiček. Holkám šla práce od ruky. S lepením pomáhal Medvěd a Tik je nastříkal zlatou barvou. Barvu jsme nechali zavadnout venku a v klubovně u kamene jsme ji dosušili. Závěrem schůzky holky hvězdičky navěšely na stromek.

Zapsal Tik

Fotografie od Tika