Vánoční (ne)nadílka

Vzhledem k současným epidemickým opatřením oddílová nabídka nebude. Ale…

24. 12. 2020 v 19:00 u svého vánočního stromku

Na tuhle (ne)nadílku je úplně jedno, kde zrovna budete 24.12. Nejspíš budete někde v kruhu svých blízkých a budete společně trávit nejkrásnější „svátek“ v roce. Možná se právě budete cpát kaprem (nebo kuřízkem), možná budete rozbalovat dárečky. Možná budete sledovat v telce Popelku.

Abychom si na sebe vzpomněli i v tento sváteční den uděláme si společně nadílku na dálku. Není třeba se nikam připojovat přes internet.

V následujících týdnech připravte malý dáreček pro kohokoliv z oddílu. Dáreček se snažte nekupovat, nechceme velké dary za hromadu peněz. Malou drobnost. Hezky ji zabalte a doneste do klubovny. Tam budou připraveny samolepky se jmény ostatních v oddíle a vy si vyberete, pro koho dárek bude. Nalepíte samolepku na dáreček a uložíte pod stromek. Kdo by náhodou chtěl dát dárek někomu konkrétnímu (například Medvěd bude chtít dát dáreček Tikovi), tak jej může také připravit. V klubovně totiž můžete vybírat jen z cedulek, které tam budou připravené.

Poslední schůzku posádky si každý odnese svůj dáreček domů. Schovejte si jej pod stromek a nechte se překvapit. Společně si tak vzpomeneme jeden na druhého.

POJĎME DO TOHO SPOLEČNĚ!

Takže je potřeba:

• připravit malý dáreček pro někoho z oddílu
  • zabalit
  • donést do klubovny a nalepit na něj jednu z připravených cedulek

Poslední schůzku si každý vezme svůj dáreček domů:

• schová si jej pod stromek
  • na Štedrý den večer si jej rozbalit